Στηρίζει «Το Επιμελητήριο μας» ο Ολυμπιονίκης Πέτρος Γαλακτόπουλος

Δημοσιεύτηκε : 31-10-2017

Χατζηθεοδοσίου Γαλακτόπουλος

Ο Ολυμπιονίκης της ελληνορωμαϊκής πάλης Πέτρος Γαλακτόπουλος στηρίζει το συνδυασμό «Το Επιμελητήριο μας» και τον Γιάννη Χατζηθεοδοσίου στις επικείμενες εκλογές στο Επαγγελματικό Επιμελητήριο Αθηνών, όπου θα είναι υποψήφιος ο γιος του Γιάννης Γαλακτόπουλος.

Ο «θρύλος» της ελληνορωμαϊκής πάλης, με δύο ολυμπιακά μετάλλια και κορυφαίες διακρίσεις σε παγκόσμιο, ευρωπαϊκό, βαλκανικό και εθνικό επίπεδο, και ο γιος του, Γιάννης, συναντήθηκαν τη Δευτέρα με τον επικεφαλής του συνδυασμού και πρόεδρο του ΕΕΑ, Γιάννη Χατζηθεοδοσίου.

Ο Γιάννης Γαλακτόπουλος θα παλέψει με «Το Επιμελητήριο μας» για τους επαγγελματίες που δίνουν καθημερινά σκληρή μάχη στο «ταπί» της αγοράς.

Στόχος οι όροι να γίνουν καλύτεροι για όλους τους μικρομεσαίους επιχειρηματίες, χωρίς τους οποίους η οικονομία δεν μπορεί να κερδίσει τη μάχη για ανάκαμψη.